SZC logo

Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum

OM kód: 203039/008 | 6600 Szentes, Szent Imre herceg u. 1.

Intézmény logo

Hódmezővásárhelyi SZC Szentesi Zsoldos Ferenc Technikum

HírekKözérdekű adatokÓrarendKRÉTA
Széchenyi 2020

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Életpálya-modellt kínálnak a Szakképzési Centrum diákjainak

Életpálya-modellt kínálnak a Szakképzési Centrum diákjainak Az eddiginél szorosabb, közös munkáról állapodott meg a Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum (HSZC), valamint a Szegedi Tudományegyetem.

2022. jún. 3.

Szentesi Gyors - hangos hírújság

KERESŐ

Tóth Rita

Tóth Rita SZKTV siker!

Tóth Rita 3/11.A osztályos hegesztő diákunk 83%-os eredményt ért el az SZKTV területi előválogatóján Szegeden.

2024. febr. 21.

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Szalagavató 2024

Zsoldos Szalagtűző ünnepség 2024 🔵🎉

Szalagtűző ünnepség a Zsoldosban

2024. febr. 2.
      Diák futball

II. Tiszasasi Mikulás Labdarúgó Teremtorna

A HSZC Szentesi Zsoldos Ferenc technikum focistái a hétvégén sem tétlenkedtek. Jelenlegi nappalis és estis, illetve volt diákok, néhány vendég játékossal kiegészülve, Tiszasason jártak a II. Mikulás Kupán, ahol 8 csapat 2 négyes csoportban mérte össze tudását. A csapat egész nap eredményes, jó teljesítményt nyújtott. Csoportjukban az első helyen végeztek. A helyosztón Tiszasas csapatát legyőzve a döntőbe jutottak, ahol Cserkeszőlő és Tiszaföldvár, megyei l. osztályú játékosokkal megerősített, közös csapata ellen 3-0-ra diadalmaskodtak, ezzel megszerezték az I. helyet. Szép volt fiúk!! Gratulálunk!!!

2023. dec. 16.

Az 1/9. B osztály mérőlabor és üzemlátogatáson vett részt

A HSzC Zsoldos Ferenc Technikum 1/9 B osztály gépjármű mechatronikus csoportja 2023. december 13-án meglátogatta a Legrand Zrt. mérőlaborját, ahol roncsolásos anyagvizsgálatokat végeztek, majd a szikraforgácsolási eljárásokat ismerték meg. Ezt követően a szentesi Traktorbolt Kft-nél a "hagyományos" gépi és CNC forgácsolási eljárásokat tekintették meg, ahol Széchenyi Péter tulajdonos igazgató fogadta a tanulókat és nagy figyelemmel kalauzolta őket a műhelyekben és az üzem területén, az új - a legkorszerűbb daraboló, élhajlító és megmunkáló gépekkel felszerelt - üzemcsarnokot is bemutatta, melyet a napokban fognak átadni.

2023. dec. 13.
        Zsoldos

A Mozgáskorlátozottak Csongrád Megyei Egyesületének Szentesi Csoportja december 13-án karácsonyi és évzáró ünnepséget rendezett az Ifjúsági Házban

A HSZC Szentesi Zsoldos Ferenc Technikum néhány diákja meghívást kapott a rendezvényre. A tanulók versekkel, ünnepi idézetekkel, a karácsony történetével és dalokkal szórakoztatták az egyesület tagjait. A diákok és a felkészítő tanárok köszönik a kedves fogadtatást, a vacsorát és a finom süteményeket. A fellépők: Berezvai Zsuzsanna, Perecsényi Anna, Rostás Réka Vanessza és Serbán Evelin (10. C). Felkészítőjük: Báthoryné Majzik Andrea. Tóth Fanni (1/9. B) énekét Dávid Zoltán tanár úr gitáron kísérte.

2023. dec. 13.

SZC logo

Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum

Hódmezővásárhelyi SZC Szentesi Zsoldos Ferenc Technikum

6600 Szentes, Szent Imre herceg u. 1.

Telefon: +36-63-562-335

E-mail: zsoldosf@zsoldos.edu.hu